2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzgów
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca klienta - OUTLY - Ptak Outlet Rzgów

Lokalizacja

Rzgów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Włoska firma, specjalizująca się w sprzedaży okularów wysokiej jakości marek premium, w związku z rozwojem na rynku polskim, poszukuje nowych współpracowników na stanowisko:

Doradcy Klienta

Miejsce pracy: Ptak Outlet

Twój zakres obowiązków

·        Aktywna obsługa klienta

·        Obsługa kasy fiskalnej i systemu sprzedażowego

·        Dbałość o salon zgodnie z polityką firmy

Nasze wymagania

·        Zaangażowanie i motywacja do pracy

·        Komunikatywność i otwartość w kontakcie z klientem

Mile widziane

·         Doświadczenie w sprzedaży optycznej lub chęć rozwoju i nauki w tym kierunku

·         Status studenta

To oferujemy

·        Zatrudnienie na połowę etatu na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie – w zależności od preferencji

·        Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji

·        Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności;

·        Atmosfera oparta na współpracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Outly Poland Sp. z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302, ul. Połczyńska 104, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji"

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 830128688