2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wrzeszcz
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta Parfois - Gdańsk Galeria Bałtycka

Wynagrodzenie

27,70 - 29,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

PARFOIS to międzynarodowa marka modnych akcesoriów dla kobiet, która powstała w 1994 roku. Dzięki różnorodności produktów, innowacyjnemu konceptowi oraz szerokiej gamie dodatków prezentujących najwyższe trendy każdego sezonu, marka stała się światowym liderem w branży akcesoriów. Dziś PARFOIS posiada ponad 1000 sklepów w ponad 60 krajach.

W związku z rozwojem marki na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta w Zespole Parfois w mieście Gdańsk na 1/2 etatu.

WYZWANIE:

Stań się częścią dynamicznego zespołu w międzynarodowej, szybko rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie. Jako sprzedawca masz możliwość zapewnić doskonałe wrażenia zakupowe i profesjonalną obsługę klienta.

Jakie będą Twoje główne zadania ?

  • Obsługa klienta i kasy fiskalnej
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu zgodną z naszą polityką Visual Merchandasingu
  • Uzupełnianie produktów na sklepie i kontrola stanu magazynu

Co powinno Cię charakteryzować:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Pozytywne nastawienie

  • Pasja do mody

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, międzynarodowe środowisko pracy w którym można nawiązać kontakt z nowymi i inspirującymi ludźmi z całego świata
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub umowę zlecenie
  • Premie od sprzedaży w zależności od wyników sklepu
  • Atrakcyjne rabaty dla pracowników i prezenty świąteczne
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
  •  Elastyczne godziny pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Parfois Modessa Polska Sp. z o. o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.PODSTAWOWE INFORAMCJE DOTYCZĄCE TWOICH DANYCH OSOBOWYCH: Osobą odpowiedzialną za prztewarzanie danych wymaganych przy składaniu CV jest MODESSA POLSKA Sp. z o.o.Twoja zgoda pozwala nam na organizowanie, przeprowadzanie i zarządzanie procesami rekrutacyjnymi do sklepów Parfois.Dane mogą zostać przekazywane spółce-matce, Barata & Ramilo S.A., a także pozostałym spółkom z Grupy Parfois, którzych działalność związana jest z sektorem tekstylnym i produkcją akcesoriów, wyłącznie w celu wyżej wymienionym.Masz prawo do udostępniania, zatwierdzania i usuwania danych, do ich przenoszenia oraz do ograniczenia ich przetwarzania, a także do odwołania Twojej zgody poprzez wysłanie maila na adres umieszczony w ogłoszeniu. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych i Twoich praw uzyskasz w naszych sklepach. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Modessa Polska Sp. z o. o. - Parfois danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Prosimy o załączenie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 676516583