2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podkarpackie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubaczów
Dodane 13 kwietnia 2024

Doradca klienta- Placówka Partnerska Bank Millennium w Lubaczowie

Lokalizacja

Lubaczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Placówki Partnerskie Millennium Bank to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Oddziały partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo, koncepcji biznesowej oraz sprzedaży produktów Banku.

Doradca Klienta : Lubaczów

Główne zadania:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

• obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i udział w akcjach marketingowych

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie maturalne

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

• pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)

• przejrzystą ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój zawodowy

• pracę w przyjaznym zespole

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Lokalizacja

Lubaczów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lubaczów
ID: 911401688