2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódź
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Polesie
Dodane 27 kwietnia 2024

Doradca klienta Placówki Bankowej

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Placówka Bankowa działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Banku na stanowisko

Doradca Klienta

Łódź

Zakres obowiązków:

·       aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,

·       kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,

·       sprzedaż produktów bankowych,

·       analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,

·       realizacja założonych planów sprzedażowych.

 Wymagania:

·       mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,

·       bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,

·       umiejętność budowania długofalowych relacji,

·       wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,

·       umiejętność pracy pod presją czasu,

·       preferowane wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy:

·       umowę o pracę

·       szkolenia wstępne organizowane przez Bank,

·       możliwości rozwoju zawodowego,

·       atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie.”

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 708667730