2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Sośnica
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta - PODŁOGI DRZWI GROSS - salon RuckZuck Gliwice

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowany Salon podłóg i drzwi RuckZuck GROSS poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko:

DORADCZYNI / DORADCA KLIENTA

miejsce pracy: Gliwice ul. Pszczyńska 192 (Galeria Wnętrz ReForma)

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w salonie podłóg i drzwi

  • doradztwo techniczne

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • przyjazną atmosferę pracy w atrakcyjnym otoczeniu

  • wysoki rabat pracowniczy na cały asortyment salonu

  • szkolenia produktowe

Oczekujemy:

  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych

  • wysokiej kultury osobistej

  • znajomości obsługi komputera

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy

  • doświadczenie w branży podłóg i drzwi będzie dodatkowym atutem

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 910407179