2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oliwa
Dodane 16 maja 2024

Doradca klienta - podstawa + premie

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy największą firmą w swojej branży na rynku. Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami dla klientów indywidualnych oraz firmowych. W związku z rozwojem obszaru w Gdyni i Gdańsku poszukujemy nowych członków zespołu.

CO CI ZAPEWNIMY:

  • stałą kwotę wypłacaną co miesiąc

  • premie kwartalne i prowizje

  • elastyczne godziny pracy

  • sprawny proces wdrażania i szkolenia sprzedażowe

  • świetną atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • codzienne wsparcie

  • możliwość nabycia doświadczenia

  • swobodę w działaniu oraz otwartość na pomysły

  • narzędzia oraz standardy pracy

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji ze stałymi klientami - badanie potrzeb, proponowanie rozwiązań, monitoring współpracy,

  • Aktywności sprzedażowe: przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, spotkania z klientami (online, f2f)

  • Zawieranie umów, obsługa bieżących rozwiązań klienta, modyfikacje

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • odwagi i kreatywności

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • gotowości do nauki i rozwoju

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

  • niekaralności

  • wykształcenia min. średniego

  • wysokiej kultury osobistej

BENEFITY:

  • Karta sportowa

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wygodna lokalizacja biura - Olivia Tower Gdańsk

  • Ubezpieczenie grupowe

Jeżeli chcesz się rozwijać, zarabiać dobre pieniądze oraz dołączyć do jednego z najlepszych zespołów w branży finansowej aplikuj!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 918689994