2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zgorzelec
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca klienta powierzchni sprzedaży-dla osób z orzeczeniem

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy Pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Sklepie OGÓLNOspożywczym w Zgorzelcu

Gwarantujemy:

Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych- 5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, tylko na rano lub na popołudnie

Szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej

Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, leczenia, wakacji itp.),

Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,

Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Opis stanowiska:

Pakowanie i układanie towarów

dbanie o dostępność towarów na dziale i ich prawidłowe oznakowanie i układanie

Wymagania:

orzeczenie o niepełnosprawności,

książeczka sanepidowska

komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność,

zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 903819643