2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zielona Góra
dział HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca klienta PPG/Tikkurila [ZIELONA GÓRA]

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieRekrutacja online

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter and Gamble, Kompania Piwowarska, Maspex, Pepsi GB).

Obecnie w związku z projektem prowadzonym dla PPG (marki Dekoral, Bondex i Drewnochron) szukamy osoby na stanowisko:

Doradca Marki Dekoral i Tikkurila

NASZE OCZEKIWANIA

  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako promotor, ambasador, przedstawiciel handlowy bądź merchandiser,

  • Cechuje cię dobra prezencja i miła aparycja,

  • Potrafisz budować relacje z klientami, jesteś przekonywujący,

  • Szybko się uczysz, a przyswojoną wiedzę wykorzystujesz do realizacji celów sprzedażowych,

  • Świetnie się odnajdujesz w dynamicznym otoczeniu,

  • Cenisz sobie terminowość, rzetelność i uczciwość w wykonywanej pracy,

  • Interesujesz się branżą budowlaną i/lub ogrodniczą - dodatkowy atut.

TWOJE ZADANIA

Będziesz:

  • Prezentował i aktywnie sprzedawał produkty marek PPG i Tikkurila

  • Kompleksowo wspierał klienta przy zakupie,

  • Dbał o ekspozycję i dobry wizerunek marek PPG - rozpakowywał dostawy, budował ekspozycje, wykładał produkty na półki i ekspozycje, dbał o czystość i estetykę wykładanych produktów,

  • Raportował realizację zadań.

 OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenie w wymiarze 84h w miesiącu

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb

  • Pakiet szkoleń wdrażających stacjonarnych i/lub on-line,

  • Premię uzależnioną od wyników.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 776144224