2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Konin
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Klienta Premium Konin/Turek/Koło

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem obszaru poszukuję Przedstawiciela Handlowego. Do mojego zespołu poszukuję kandydata, który chce pracować i odnosić sukcesy pod skrzydłami stabilnej marki - lidera w swojej branży. Praca w moim zespole polega na aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz dobrej obsłudze dotychczasowych klientów, dlatego potrzebuję osoby, która jest zaangażowana, lubi ludzi, ma ambicje i potencjał.

Z jakiegoś powodu zajrzałeś/aś do portalu z ogłoszeniami o prace, więc myślisz o zmianie. Poznajmy się. Porozmawiajmy o mojej ofercie.

Nasze wymagania

· lubisz działanie a wyzwania Cię napędzają;

· brakuje Ci czasu i pieniędzy na realizację marzeń;

· jesteś skuteczny w tym co robisz;

· jesteś empatyczny, a pomaganie innym daje Ci autentyczną radość;

· masz min. średnie wykształcenie i prawo jazdy kat B;

· masz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym;

To oferujemy

· wysokie wynagrodzenie: postawa + premia + prowizja;

· program dodatków pozapłacowych: opiekę medyczną, zniżki na ubezpieczenia

majątkowe, ubezpieczenie grupowe na życie;

· profesjonalne szkolenia na początku oraz w trakcie współpracy, które podnoszą

poziom Twoich umiejętności;

· jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju, możliwość uczestniczenia w programach

rozwojowych GoTalent; realną możliwość awansu nawet w perspektywie 6

miesięcy;

· możliwość pracy zdalnej;

· rozpoznawalna marka pracodawcy, która będzie znaczącym punktem w Twoim

CV.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 909137201