2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Podkarpackie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Strzyżów
Marmed
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta / Protetyk Słuchu

Lokalizacja

Strzyżów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Marmed S.A. i TJaudio sp. z o.o. zajmują się opieką nad osobami niedosłyszącymi od 1990 roku.

www.marmed.pl

Obecnie do jednego z naszych oddziałów szukamy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa Pacjenta

  • Przeprowadzanie badań słuchu

  • Współpraca z laryngologiem

  • Opieka posprzedażowa

  • Analiza CRM

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Pacjentem

Oczekujemy:

  • Indywidualnego podejścia do każdego Klienta

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia sprzedażowa

  • Szkolenia i rozwój w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem za pomocą poniższego formularza. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Lokalizacja

Strzyżów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Strzyżów
ID: 897873006