2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 19 kwietnia 2024

Doradca Klienta / przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

AJK Centrum Opakowań w Kaliszu

     Firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Naszą domeną jest bezpośrednia obsługa naszych partnerów oraz proponowanie najnowszych rozwiązań i trendów w świecie opakowań. Reprezentujemy międzynarodowe koncerny z segmentu opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej i higieny.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Doradca klienta / przedstawiciel handlowy

Oferujemy :

1.      Umowę o pracę na pełen etat

2.      Niezbędne narzędzia pracy

3.      Pełne przygotowanie do pracy oraz obszerny pakiet szkoleń

4.      Wsparcie naszych specjalistów , które pomoże w szybkim wdrożeniu do pracy

5.      Pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze

6.      Możliwość rozwoju i awansu

Opis stanowiska :

1. Praca stacjonarna w biurze firmy oraz mobilna w terenie

2. Prezentowanie oferty firmy oraz pomaganie klientom w wyborze właściwego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb

3. Pozyskiwanie klientów w terenie - Kalisz i okolice

4. Budowanie trwałych relacji z klientami

5. Realizowanie założeń planów sprzedażowych

6. Obsługa stacjonarna klientów w biurze firmy

Wymagania :

1.     Prawo Jazdy kat. B

2.     Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

3.     Wysoka kultura osobista

3.     Umiejętność organizacji pracy własnej

5.     Dyspozycyjność

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912917011