2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kościerzyna
Dodane 09 maja 2024

Doradca klienta PSB Mrówka

Lokalizacja

Kościerzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Zadania na stanowisku:

•   Obsługa Klienta i sprzedaż asortymentu zgodnie z przyjętymi standardami

•   Realizacja założonych celów sprzedażowych.

•   Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

•   Raportowanie przebiegu i wyniku sprzedaży.

•   Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania wobec kandydata:

•   Doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem.

•   Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych i internetu.

•   Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.

•   Umiejętność organizacji pracy.

•   Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność.

Dlatego warto u nas pracować:

•   Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

•   Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.

•   Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój w ramach szkoleń organizowanych przez naszych partnerów.

•   Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Lokalizacja

Kościerzyna,

Pomorskie

Pomorskie, Kościerzyna
ID: 663707982