2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnowskie Góry
Joanna
Dodane 03 maja 2024

Doradca Klienta | Refrakcjonista | Optometrysta | Optyka Coiner

Wynagrodzenie

5 100 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon optyczny Optyka Coiner, zlokalizowany w Tarnowskich Górach, poszukuje pracownika specjalisty w swojej dziedzinie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, działającą nieprzerwanie od 1996 roku

  • atrakcyjne zarobki i system premiowy

  • możliwość rozwoju oraz szkolenia

  • pracę na nowoczesnych sprzętach i systemach

  • perspektywę długiej współpracy

  • kameralną atmosferę miejsca pracy

Obowiązki:

  • obsługa klienta w zakresie doboru opraw okularowych oraz soczewek korekcyjnych

  • przeprowadzanie badań wzroku

  • wykonywanie drobnych napraw

  • prowadzenie dokumentacji, składanie zamówień

  • dbałość o estetyczny wygląd salonu i ekspozycję towaru

Wymagamy:

  • doświadczenia w obsłudze klienta w branży optycznej

  • doświadczenia w przeprowadzaniu badania wzroku (wykształcenie optometryczne lub kursy)

  • nastawienia proklienckiego

  • wysokiej komunikatywności, umiejętności dostosowywania informacji do odbiorcy

  • wysokiej kultury osobistej

  • odpowiedzialności i samodzielności

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 914711516