2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 07 maja 2024

Doradca Klienta (retail)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla jednej z wiodących sieci drogeryjnych i pojawiającymi się innowacyjnymi usługami w ofercie, poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Klienta (Galeria Mokotów)

ZAKRES ZADAŃ:

·        Profesjonalne doradztwo Klientom w zakresie suplementacji oraz zasad pielęgnacji i wellbeingu

·        Bycie Ambasadorem marki (świetna znajomość oferty i umiejętne dopasowywanie produktów do potrzeb)

·        Dobieranie indywidualnej oferty produktowej na podstawie badań wykonywanych skanem

·        Dbanie o aktywną sprzedaż

·        Współpraca z centralą w celu zapewnienia dostępności produktów dla klienta, oraz realizacja wytycznych dotyczących zasad ekspozycji towarów

·        Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi klienta

·        Wspieranie Kierownika Sklepu w zadaniach administracyjnych w celu zapewnienia efektywnego działania sklepu

OCZEKIWANIA:

·        Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w zakresie zdrowia i urody)

·        Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

·        Umiejętnie budowanie relacji z klientami

·        W łatwy sposób potrafi przekazać wiedzę na temat zdrowia i dobrego samopoczucia

·        Pozytywne nastawienie do Klientów i członków zespołu

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację

PONADTO OFERUJEMY:

·        Szkolenia z zakresu merytorycznego danego obszaru biznesu

·        Karta multisport

·        Opieka medyczna

·        Szkolenia, dofinansowanie do nauki języków obcych

·        Zniżki na produkty

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916632748