2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca klienta RTV/AGD L66 Kalisz, umowa o pracę!

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Firma L66 to sieć ponad 20-stu prężnie działających oddziałów skupująca i sprzedająca używany jak i nowy sprzęt RTV, AGD, GSM, HI-FI, Złoto, elektronarzędzia i wiele innych produktów. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Na rynku działamy ponad 20 lat.

Sprzedawca/Doradca klienta

Oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania wysokiej premii

-Zniżki na najlepszy sprzęt z naszych Lombardów

- Stałą umowę o pracę.

- Pracę w trybie zmianowym (lokal jest otwarty 6 dni w tygodniu, praca 3do4 dni w tygodniu)

-Szkolenie przygotowujące do pracy

- Przyjazną atmosferę

- Możliwość awansu.

Zakres obowiązków:

- Obsługa klienta;

- Skupowanie towarów od klientów oraz ich dalsza sprzedaż;

- Sprawdzanie działania przyjmowanego sprzętu;

-Wycena towarów przynoszonych przez klientów;

-Negocjacje warunków handlowych z klientami;

- Podpisywanie umów z klientami;

- Ekspozycja towarów na półkach;

- Prowadzenie kasy fiskalnej- wystawianie faktur

- Wystawianie towarów na allegro/olx/FB, oraz prowadzenie funpage FB.

Szukamy ludzi kreatywnych, pewnych siebie, którzy chcą zarabiać.

CV (wraz z aktualnym zdjęciem), prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 898891992