2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 01 maja 2024

doradca klienta salon optyczny

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy

Firma optyczna Optyk Paweł Kaźmierczak poszukuje osoby na stanowisko doradca klienta.

Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz pracę z ludźmi oraz masz chęć rozwijać się w branży optycznej, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta salonu optycznego

  • dobór opraw okularowych

  • proponowanie odpowiedniej wersji szkieł okularowych

  • wykonywanie drobnych prac serwisowych okularów

  • posługiwanie się cennikami, katalogami produktowymi

  • sprzedaż okularów przeciwsłonecznych, soczewek okularowych i kontaktowych

  • dbałość o estetykę ekspozycji towaru i wizerunku salonu

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • empatia, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w pracy w salonie optycznym będzie dodatkowym atutem

  • zdolności manualne, kreatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub inną formę zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie motywacyjne oraz liczne bonusy premiowe

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z CV ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz. 883)

Zapraszamy do naszego zespołu !

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 915663056