2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Maków Mazowiecki
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca klienta ( Salon Stolarki i Podłóg)

Lokalizacja

Maków Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Doradca Klienta (Salon Stolarki i Podłóg). Doświadczenie nie jest koniecznie, szukamy osoby, która lubi kontakt z drugą osobą, z lekkością opowie o ofercie, będzie zaangażowana i chętna do pracy.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: Glaz-Bud w Pułtusku, ul. Mickiewicza 45/51

Zakres obowiązków:

  • • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • • dbanie o estetyczny wygląd działu i właściwy sposób ekspozycji towaru,

  • • sprzedaż produktów i usług,

Wymagania:

  • • dokładność przy powierzonych obowiązkach

  • • nastawienie na rozwój, zaangażowanie, uczciwość i chęć do pracy

  • • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • • umowa o pracę

  • • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków, mile widzie osoby bez doświadczenia - stawiamy na zaangażowanie

  • • rozwój zawodowy, szkolenia

  • • przewidywalny grafik

Lokalizacja

Maków Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Maków Mazowiecki
ID: 913608795