2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Opolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Opole
Dodane 19 maja 2024

Doradca Klienta Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów w serwisie oraz obsługa telefoniczna

  • Sporządzanie kosztorysów napraw, wycena napraw

  • Sporządzanie dokumentacji na potrzeby likwidacji szkody komunikacyjnej

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywania prac

  • Współpraca z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Nadzór nad terminowym rozliczeniem likwidowanych szkód i zleceń

  • Dbałość o jakość i terminowość realizacji napraw

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • praca w serwisie blacharsko-lakierniczym (poniedziałek - piątek w godzinach 8-16 / 10-18)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi komputera i swobodne posługiwanie się środowiskiem Windows

  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów

  • Dobre umiejętności organizacyjne i zdolności komunikacyjne

  • Zaangażowanie i kreatywność

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 837336618