2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sieradz
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca klienta - sklep z e-papierosami

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

OPIS

Opis Firmy:

VAPEMANIACY- firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości produktów związanych z e-papierosami. Nasza firma dba o zaspokojenie potrzeb klientów, oferując bogaty wybór liquidów, akcesoriów oraz najnowocześniejszych urządzeń do vapingu. Jesteśmy zespołem pasjonatów, dla których priorytetem jest świadczenie obsługi najwyższej jakości i zapewnienie satysfakcji klientów. Jeśli tak jak my lubisz kontakt z klientem i interesujesz się branżą vape sprawdź nasze ogłoszenie.

Obowiązki:

  • Aktywne doradztwo klientom w zakresie wyboru produktów odpowiednich dla ich potrzeb.

  • Udzielanie informacji na temat różnych smaków liquidów oraz nowości w świecie vapingiem.

  • Obsługa kasy fiskalnej i przetwarzanie transakcji zakupu.

  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz ekspozycję towarów.

  • Rozwijanie relacji z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze vapingiem będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Chęć zdobywania wiedzy na temat nowości i trendów w branży.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym.

  • Elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb pracownika.

  • Szkolenia produktowe i stanowiskowe w firmie.

  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju/awansu.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną branżą vape, posiadasz umiejętności komunikacyjne i chcesz rozwijać się w naszej firmie, to ta praca jest dla Ciebie!

Aby aplikować, prosimy przesłać CV!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu!

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 909370398