2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lubaczów
Dodane 03 kwietnia 2024

Doradca Klienta / Specjalista ds.Sprzedaży/Okna Drzwi Dachy Elewacje

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubaczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą handlowo-usługową zajmującą znaczne miejsce na rynku południowo-wschodniej części Polski. Podstawą działalności naszej firmy jest sprzedaż oraz montaż nowoczesnych okien PCV, bram garażowych, rolet, pokryć dachowych oraz dociepleń czołowych producentów w Polsce.

Zadania:

·         Aktywna sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta w zakresie stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych, pokryć dachowych, dociepleń.

·         Fachowe oraz techniczne doradztwo – pomoc klientowi w wyborze odpowiednich produktów

·         Profesjonalna obsługa dotychczasowych Klientów firmy, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi Partnerami handlowymi

·         Efektywna współpraca z przełożonym, oraz grupą montażową

·         Wsparcie innych pracowników działu sprzedaży w obszarze realizacji bieżących zadań

·         Dbałe i dokładne przedstawienie oferty oraz prezentacje produktów

·         Realizacja stawianych  zadań ilościowych i jakościowych

·         Badanie nowych potrzeb klientów, zachowań konkurencji i trendów rynkowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)

  • Wykształcenie przynajmniej średnie

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

  • Dyspozycyjność

Gwarantujemy:

·         Stabilną pracę w firmie będącej liderem w dystrybucji markowych produktów

·         Ciekawą i rozwojową pracę w oparciu o dynamikę zmian zachodzącą na rynku

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Przyjazne środowisko pracy

·         Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Lokalizacja

Lubaczów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lubaczów
ID: 901484025