2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 17 maja 2024

Doradca klienta / specjalista ds. sprzedaży w punkcie GSM

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta – bezpośredni kontakt z Klientem

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu oferowanych towarów

  • Naklejanie szkieł i folii ochronnych na telefony i inne urządzenia, naklejanie szkieł ochronnych na aparat

  • Odpowiedzialność za właściwą ekspozycję towarów

  • Monitorowanie rynku GSM (nowinek w kategorii urządzeń i akcesoriów GSM, innowacyjnych produktów i usług)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży GSM/elektronicznej będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność nawiązania relacji z Klientem

  • Zorientowanie na potrzeby Klientów (dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom)

  • Samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć rozwoju

  • Zainteresowanie i znajomość rynku produktów/ akcesoriów GSM – będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

  • Wsparcie na etapie wdrożenia w obowiązki i nowe środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko - doradca klienta / specjalista ds. sprzedaży w punkcie GSM”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917529514