2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Świnoujście
Travel Free Świnoujście-Garz
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Sprzedawca

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O Travel Free

Nasze zamiłowanie do przygranicznego biznesu narodziło się już w 1991 roku.

W Naszych Sklepach oferujemy asortyment Marek Premium z grup towarowych: perfumy, kosmetyki, kosmetyki kolorowe, alkohol, torebki, zegarki, biżuteria, ubrania, obuwie, zabawki, słodycze i jeszcze kilka innych.

Należymy do międzynarodowego holdingu Travel Free Europe. Jesteśmy obecni w krajach Europy środkowej.

Aktualnie do naszego nowo otwartego Sklepu w Świnoujściu poszukujemy:

Doradcę Klienta – Sprzedawcę

Podstawowy zakres zadań:

· Obsługiwanie kasy fiskalnej oraz komputera w zakresie programu sprzedażowego

· Aktywna obsługa Klientów na Sali sprzedaży w tym fachowe doradztwo produktowe

· Informowanie Klientów o bieżących akcjach marketingowych i promocjach konsumenckich

· Kontrolowanie poprawności i uzupełnianie etykiet cenowych

· Weryfikowanie jakości produktów w tym kontrola dat przydatności do spożycia

· Wykładanie towarów na regały i ekspozytory zgodnie z planogramem

· Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów zgodnie z harmonogramem

· Dbanie o porządek na ekspozycji towarów w powierzonej strefie sali sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:

· Doświadczenia zawodowego związanego ze sprzedażą i obsługą Klientów

· Znajomości przynajmniej jednej z kategorii produktów sprzedawanych w Travel Free

· Podstawowej umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej

· Umiejętności pracy w grupie

· Posiadania aktualnych badań Sanitarno-Epidemiologicznych

· Gotowości do pracy w godzinach 9:00–17:00 oraz 13:00-21:00

Mile widziane:

· Podstawowa znajomość języka niemieckiego

· i lub podstawowa znajomość języka angielskiego

· Doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych

Naszym Pracownikom oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej Firmie

· Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz trzy znaczące bonusy rocznie

· Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach Firmy

· Dodatkową premię za pracę w niedziele w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego

· Dodatek stażowy już po roku pracy – od 150 zł miesięcznie rewaloryzowany po każdym kolejnym roku pracy

· System szkoleń towaroznawczych prowadzonych przez ekspertów

· Elastyczny grafik pracy

· Obcowanie z Światowymi Markami Premium

· Przyjazną atmosferę pracy w zróżnicowanym zespole

Dodatkowe bonusy Pracownicze:

· Karta lunchowa z limitem 450 zł miesięcznie umożliwiająca zakupy w sieciach spożywczych oraz restauracjach

· Bonus urodzinowy w wysokości 100 euro

· Atrakcyjne zniżki na asortyment w naszych sklepach

· Darmowa kawę z ekspresu i herbatę oraz wodę mineralna bez ograniczeń!

· Degustacje w ramach oferowanego asortymentu!

· Możliwość uczestniczenia w Prywatnym Programie Emerytalnym (nie PPK)

· Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz Prywatna Opieka Zdrowotna

· Paczki świąteczne na Boże Narodzenie

Zainteresowana? Zainteresowany?

Jeśli tak to bardzo prosimy o kontakt!

Prześlij na swoje CV a my odezwiemy się do Ciebie i porównamy Nasze wzajemne oczekiwania, kto wie może to waśnie Ty zbudujesz z nami sukces Travel Free w Świnoujściu.

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 907875639