2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Opolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Strzelce Opolskie
Dodane Dzisiaj o 08:52

Doradca Klienta/Sprzedawca Części do maszyn Rolniczych praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • sprzedaż części do maszyn rolniczych

  • obsługa Klienta

  • obsługa komputera

  • proste prace magazynowe

  • praca w Strzelcach Opolskich

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w handlu częściami do maszyn rolniczych

  • znajomość podstaw budowy maszyn rolniczych

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu subiekt gt

  • dobra komunikacja z Klientem

  • sumienność

Oferujemy

  • możliwość negocjacji wynagrodzenia (w zależności od doświadczenia)

  • pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową

  • firma oferuje przeszkolenie i wdrożenie do pracy

  • praca w firmie z częściami do maszyn rolniczych

  • ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 908324195