2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Myślenice
Dodane 05 maja 2024

Doradca klienta,sprzedawca do sklepu zoologicznego Myślenice

Wynagrodzenie

4 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

F.H.U.TUKAN, Sklep branży zoologicznej zatrudni sprzedawcę. Miejsce pracy Myślenice,

C.H.Stara Cegielnia, Kasprowicza 13.

na początek oferujemy:

-umowę o pracę na okres próbny.

-praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty ,godz.pracy 9:00-18:00,sob 9:00-14:00

-stabilne zatrudnienie

-na początek wynagrodzenie 3280,00 netto/na rękę/

-premie za dobre efekty pracy.

-premie okolicznościowe

zakres obowiązków:

-bieżąca obsługa klientów

-przyjmowanie dostaw, kontakt z przedstawicielami handlowymi

-rozliczanie dokumentów sklepowych

-obsługa zwierząt, sprzątanie ,karmienie, pielęgnowane

-układanie towarów na półkach,

-prace porządkowe na sklepie

wymagania:

- otwartość, rzetelność i uczciwość

- nie wymagamy doświadczenia

- zdolności organizacyjne

- dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

-wysoka kultura osobista

-umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem jako odpowiedz na ogłoszenie. Dodatkowe informacje pod nr. tel. 604 - pokaż numer telefonu - .

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest F.H.U TUKAN. z siedzibą w Krakowie, ul. Czerwieńskiego 10/40

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 913501298