2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca Klienta/Sprzedawca E-PAPIEROSY- wyspa BYDGOSZCZ FOCUS i FORDON

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

OPIS

Liquider Poland jest producentem liquidów nikotynowych, baz, premixów oraz liquidów CBD. Sklepy Liquider Store są obecne w całej Polsce. Aktualnie, w związku z rozwojem sieci sprzedaży detalicznej poszukujemy nowych osób do pracy w charakterze: Doradca Klienta.

Start pracy: Od zaraz

Liczba wakatów: 2

Wymiar czasu pracy: pon-sob 09:00-21:00

Wynagrodzenie: 27,70zł brutto + prowizja od sprzedaży

Jeżeli jesteś e-palaczem lub posiadasz doświadczenie w branży to zaznacz nam to koniecznie w CV lub w wiadomości.

Obowiązki:

  • obsługa klientów w punkcie sprzedaży,

  • terminowe otwieranie oraz zamykanie dnia pracy,

  • obsługa reklamacji oraz dostaw,

  • raportowanie działań do kierownika regionu,

  • dbanie o porządek w punkcie sprzedaży,

  • dbanie o wizerunek punktu sprzedaży,

  • dbanie o stany magazynowe punktu sprzedaży.

Wymagania:

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność,

  • miła aparycja,

  • sumienność i zaangażowanie,

  • podstawowa znajomość obsługi programów z pakietu MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,

  • mile widziane doświadczenie w branży elektronicznych papierosów ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na um. o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze,

  • premie sprzedażowe,

  • szkolenia wprowadzające,

  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • możliwość znalezienia zastępstwa z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 889414622