2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Śrem
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca klienta, sprzedawca hurtownia materiałów budowlanych

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EL-BUD ŚREM - 30 lat na rynku poszukuje pracownika na stanowisko doradca klienta/sprzedawca materiałów budowlanych.

Obowiązki :

  • obsługa klienta

  • zakup towarów handlowych

  • odbiór towarów

  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • dyspozycyjność

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • kreatywność i komunikatywność , wysoka kultura osobista

  • dokładność, odpowiedzialność , uczciwość

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole i dostosowania się do różnych

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zdobycie cennego doświadczenie podczas pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • możliwość przyuczenia

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 910479993