2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gorlice
Dodane 06 maja 2024

Doradca klienta, sprzedawca, kasjer PSB Mrówka Gorlice.

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Budimet poszukujemy osoby na stanowisko: doradca klienta, sprzedawca kasjer PSB Mrówka Gorlice.

Miejsce pracy: ul. Sienkiewicza 42, Gorlice.

Twoje zadania:

• profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,

• wykładanie towarów,

• dbanie o czystość stanowiska,

• dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci.

Czego oczekujemy od Ciebie:

• podstawowa wiedza praktyczna oraz teoretyczna z zakresu materiałów budowlano- wykończeniowych, ogrodnictwa,

• komunikatywność i otwartość na ludzi,

• umiejętności pracy w grupie,

• dokładność, dyspozycyjność i rzetelność.

W zamian za pracę oferujemy:

• umowę o pracę

• stabilność zatrudnienia w firmie Budimet o ugruntowanej pozycji na rynku ( ponad 30 lat działalności na rynku.)

• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania uzależniony od wyników,

• możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 882981882