2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kamienna Góra
Dodane 18 kwietnia 2024

Doradca klienta/sprzedawca - PAGAZ Kamienna Góra

Wynagrodzenie

4 940 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta / Sprzedawca

Miejsce pracy:

Kamienna Góra, ul. Spacerowa 1E

Oferujemy:

  • Ambitne samodzielne stanowisko.

  • Wynagrodzenie ustalane w zależności od posiadanego doświadczenia.

  • Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia.

  • Motywujący system premiowania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych Klientów.

  • Sprzedaż i fachowe doradztwo asortymentowe.

  • Współpraca z dyrekcją oraz kierownictwem sklepu.

  • Zapewnienie przestrzegania standardów oraz procedur firmy.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza praktyczna oraz teoretyczna z zakresu materiałów budowlano-wykończeniowych, ogrodnictwa.

  • Komunikatywność i otwartość na ludzi.

  • Dokładność, dyspozycyjność i rzetelność.

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

Kontaktować będziemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Kamienna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamienna Góra
ID: 912615554