2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca Klienta SPRZEDAWCA salon Grilli | Obsługa sklepu internetowego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu w roli Doradcy Klienta w salonie Grilli gazowych i produktów z kategorii Dom i Ogród.

Jesteśmy dynamiczną firmą z wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym w szerokiej branży ogrodniczej, specjalizującą się m.in. w grillach gazowych ekskluzywnych marek, takich jak np. Broil King.

Poszukujemy osoby, która nie tylko ma doświadczenie w sprzedaży, ale również pasję do grillowania.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym oraz telefoniczna i mailowa obsługa Klientów sklepu internetowego,

  • doradztwo w zakresie doboru asortymentu ekskluzywnych marek grilli w tym np. Broil King,

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,

  • wprowadzanie nowych produktów do sklepu online (mile widziana znajomość Subiekt),

  • kontrola cen sprzedaży produktów w sklepie online i sklepie stacjonarnym,

  • kontrola stanów magazynowych i zamawianie towaru u dostawców,

  • systematyczna praca nad doskonaleniem i uatrakcyjnianiem ekspozycji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie handlowe,

  • doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej (umiejętność prezentowania produktów) i online (mile widziane),

  • znajomość technik sprzedaży,

  • znajomość programu księgowo-magazynowego (np. Subiekt GT),

  • znajomość programów MS Office,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

Jeżeli grillowanie to Twoje hobby i masz aspiracje do zostania Grill Masterem, to dla nas wielki atut!

Co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży dom i ogród,

  • umowę o pracę od pierwszego dnia (praca od pon.-pt. oraz w soboty, w trakcie sezonu),

  • wdrożenie i szkolenie produktowe i programowe,

  • sprzęt niezbędny do wykonywania swoich obowiązków,

  • długą i rozwijającą współpracę,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do wyzwań, lubiącą rozmawiać z ludźmi i z pasją do obsługi Klienta, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Uwaga:

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji do innych działów - prosimy o niewysyłanie aplikacji niepowiązanych z treścią ogłoszenia.

Uwaga! Nie przyjmujemy aplikacji drogą telefoniczną / osobiście - prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą - skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 891551790