2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Legionowo
Dodane 14 kwietnia 2024

Doradca klienta , sprzedawca - Salon Jubilerski Aura Legionowo

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukujemy kandydatek na stanowisko sprzedawcy w salonie jubilerskim

Wymagania:

• doświadczenie w pracy w handlu i dążenie do osiągania doskonałych wyników sprzedażowych

• dyspozycyjność,

• zaangażowanie i zapewnienie fachowej obsługi klienta,

• odpowiedzialność,

• kreatywność, podejmowanie samodzielnych decyzji,

• znajomość branży jubilerskiej będzie dodatkowym atutem,

Opis stanowiska:

• podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,

• otoczenie klienta właściwą obsługą , by być dla klienta ekspertem i doradcą ,na którego opinii można polegać

• wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych,

• budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki.

Oferujemy:

• atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

• samodzielną, ciekawą pracę w młodym zespole,

• możliwość zdobywania nowych doświadczeń ,interesujące wyzwania przy realizacji zadań,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

motywacyjny system wynagrodzeń,

Prosimy o składanie ofert na podany adres e-mail

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 910062687