2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Sprzedawca w Salewa Store w Gdańsku

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polar Sport to sieć specjalistycznych sklepów sportowo-turystycznych i jeden z czołowych sprzedawców w branży outdoor w Polsce z ponad 30-letnią tradycją. Nasze sklepy znajdują się w Krakowie, Warszawie, Zakopanem, Gdyni, Gdańsku, Łodzi oraz w Katowicach.

Zrzeszamy prawdziwych pasjonatów szeroko pojętych aktywności outdoorowych!

Aktualnie poszukujemy Doradcy Klienta do salonu Salewa Store w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku!

W tych szybkich 4 krokach możesz sprawdzić czy szukamy właśnie Ciebie!

  • Jesteś pozytywnie zakręcona/y na punkcie aktywności outdoorowych i chętnie dzielisz się swoją pasją z innymi?

  • Lubisz pracować w zespole, a umiejętności interpersonalne nie są dla Ciebie wyłącznie pozycją do odhaczenia w CV?

  • Chcesz prowadzić swój rozwój zawodowy równolegle do pasji?

  • Potrafisz bez większych przeszkód komunikować się po angielsku?

4x TAK? To świetnie!

Przed naszymi doradcami stawiamy 3 podstawowe zadania:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów marki SALEWA, oparte na budowaniu relacji z Klientami,

  • dbanie o czystość i estetyczny wygląd salonu, zgodny z zasadami VM,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

W zamian za to oferujemy:

  • współpracę w zgranym zespole, gdzie liczy się przede wszystkim #teamwork !

  • pracę w otoczeniu najlepszych marek outdoorowych w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • stałe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • udział w prezentacjach produktowych, również wyjazdowych

  • pierwszeństwo w dostępie do nowości i atrakcyjne zakupy pracownicze

  • darmową kawuchę :)

Zachęcamy do aplikowania również osoby zainteresowane niepełnym wymiarem godzin :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 881524457