2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Meditrendy Marcin Kryst
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta - Sprzedawca w Salonie Odzieży Medycznej

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Opis

OPIS

Możliwość zatrudnienia zarówno na pełny etat lub 1/2 etatu.

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • dbałość o właściwą ekspozycję towarów,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • wspomaganie pracy innych działów,

  • wystawianie faktur,

  • przyjmowanie dostaw i układanie towaru na półkach,

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

  • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie,

  • prowadzenie profilu firmowego salonu w Social Mediach

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Doradca Klienta/Sprzedawca - doświadczenie w branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • otwartość na kontakt z klientem,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • samodzielność,

  • odpowiedzialność,

  • uczciwość.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę z profesjonalnymi produktami dla medyków

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty,

  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 890184744