2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 13 maja 2024

Doradca klienta sprzedawca w sklepie z e-papierosami

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

E_JOY Vape Store poszukuje pracownika na stanowisko Doradca klienta / Sprzedawca w sklepie z e-papierosami.

Miejsce pracy: Radom

Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu (praca poniedziałek-sobota)

Od osoby ubiegającej się na powyższe stanowisko oczekujemy:

  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • łatwości w przyswajaniu wiedzy

  • uczciwości

  • zaangażowania w zlecone zadania

  • punktualności

  • kultury osobistej

  • podstawowa znajomość obsługi programów z pakiety MS Office

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • znajomości branży e-papierosów (dodatkowy atut)

Jeżeli jesteś e-palaczem lub posiadasz doświadczenie w branży koniecznie zaznacz nam to w CV lub wiadomości.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta (pomoc w wyborze produktów, sprzedaż)

  • Dbanie o czystość w sklepie i ekspozycje

  • terminowe otwieranie i zamykanie dnia pracy

  • przyjmowanie dostaw towarów

Oferujemy:

  • stałą pracę na podstawie umowy

  • terminowe wynagrodzenie

  • pracę w młodym zespole

  • elastyczny grafik

  • zniżkę pracowniczą

W CV wraz ze zdjęciem proszę zawrzeć klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101., poz. 926. ze zmianami]".

CV prosimy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem OLX :)

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918020066