2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lubin
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca klienta/ sprzedawca z językiem RUMUŃSKIM

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Specjalista ds. sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami.

Prezentacja ofert.

Budowanie relacji z Klientami oraz dbanie o wizerunek firmy.

Udzielanie profesjonalnej obsługi Klientów poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, WhatsApp).

Współpraca z innymi działami firmy w celu rozwiązywania bieżących wyzwań.

NASZE WYMAGANIA:

Wysoka komunikatywność.

Bardzo dobra znajomość języka RUMUŃSKIEGO + znajomość polskiego lub angielskiego do komunikacji w firmie.

Kultura osobista.

Umiejętność prowadzenia dynamicznej dyskusji i wymiany argumentów.

Znajomość branży motoryzacyjnej.

Umiejętność obsługi komputera.

Doświadczenie w charakterze sprzedawcy, obejmujące także prezentację ofert.

Pewność siebie, pozytywne nastawienie.

Dynamiczna osoba, zorientowana na wynik, odważnie zgłaszająca nieszablonowe rozwiązania i nowe pomysły.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę bądź kontrakt.

Po okresie próbnym możliwość częściowej pracy zdalnej

Wynagrodzenie podstawowe + prowizja, która rośnie wraz z Twoim zaangażowaniem.

Koleżeńską atmosferę w pracy, pozbawiona zbędnej korporacyjnej biurokracji.

O NAS:

CarsOnNet.com to proste aukcje internetowe samochodów używanych. Umożliwiamy nieograniczony i bezpieczny dostęp do tysięcy aut z całej Europy. Pośredniczymy i zabezpieczamy transakcje między naszymi Klientami a europejskimi leasingodawcami.

Sales Specialist

RESPONSIBILITIES:

Establishing contact with potential Customers.

Presentation of offers.

Building relationships with Customers and maintaining the company's image.

Providing professional customer service through various communication channels.

Cooperation with other departments of the company to solve current challenges.

OUR REQUIREMENTS:

High communication skills.

VERY GOOD knowledge of ROMANIAN language + suffitient english necessry for comuniaction within the company.  Knowledge of another language will be an additional advantage

Personal culture.

Ability to conduct dynamic discussions and exchange arguments.

Knowledge of the automotive industry.

Computer skills.

Experience as a salesperson, including presentation of offers.

Self-confidence, positive attitude.

Dynamic person, result-oriented, boldly proposing unconventional solutions and new ideas.

WE OFFER:

Employment contract or B2B contract.

Possibility of remote work

Basic salary + commission, which increases with your engagement.

Friendly atmosphere at work, free from unnecessary corporate bureaucracy.

ABOUT US:

CarsOnNet.com is a online auction platform for used cars. We provide unlimited and secure access to thousands of cars from all over Europe. We mediate and secure transactions between our Customers and European vednors.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 914655451