2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kartuzy
Dodane 14 maja 2024

Doradca Klienta - sprzedaż

Lokalizacja

Kartuzy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Partner Alior Bank zatrudni na stanowisko  Doradca Klienta, miejsce pracy Kartuzy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej,

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • kompleksowa obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi,

  • obsługa kasowa.

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży,

  • potrafisz nawiązywać i budować długofalowe relacje z klientami,

  • jesteś osobą nastawioną na realizację celów, ambitną i chcesz się dalej rozwijać,

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie,

  • posiadasz prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego ,

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy( ponad najniższa ) i prowizji,

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Kartuzy,

Pomorskie

Pomorskie, Kartuzy
ID: 918193256