2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świdwin
Adreams
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca klienta- Świdwin

Lokalizacja

Świdwin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Opis

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)

Zapewnimy Ci:

·      średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:

o   ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł

o   ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł

sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

·      promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)

·      umowę o pracę bez okresu próbnego

·      kartę MultiSport z dofinansowaniem

·      prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)

·      ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich

·      zniżki na zakupu w naszych elektromarketach

·      Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)

·      bony i premie świąteczne

·      nagrody jubileuszowe

·      szansę na awans

·      wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się”

·      kontakt z najnowszą technologią

·      szkolenia produktowe i sprzedażowe

Twoje zadania:

·      dobór produktów do potrzeb klientów

·      zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych

·      prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami

·      przyjmowanie dostaw

·      ekspozycja towarów

·      dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Od Ciebie oczekujemy:

·      komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów

·      orientacji na osiąganie celów sprzedażowych

·      dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji

·      doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Czekamy teraz na Twoje CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdwin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świdwin
ID: 910297835