2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Łagiewniki-Borek Fałęcki
TREK Michał
Dodane 27 kwietnia 2024

Doradca Klienta - TREK Kraków

Wynagrodzenie

4 600 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Zapraszamy do zespołu w naszych salonach firmowych TREK w Krakowie, dołącz do naszego Teamu !

- Poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Doradca Klienta - Sprzedawca  w salonach

TREK Kraków - Zakopiańska 62

TREK Kraków - Josepha Conrada 37

 Wymagania i obowiązki - zakres pracy

- sprzedaż rowerów i akcesoriów, profesjonalną aktywną obsługę klienta,

- budowanie długotrwałych relacji z klientami,

- generowanie zamówień bieżących

- dbanie o odpowiedni wizerunek salonu marki TREK,

- kontrola, przyjmowanie i ekspozycja towaru,

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości branży i tematyki rowerowej

- dobrej znajomości produktów marki TREK i BONTRAGER,

-komunikatywności i otwartości na ludzi

- energii i kreatywności,

- zaangażowania w wykonywaną pracę,

- dyspozycyjności,

- samoorganizacji,

- umiejętności pracy w zespole

- znajomości języka angielskiego na podstawowym lub średnim poziomie

Wiedza i doświadczenie w zakresie Bikefitingu będą sporym atutem kandydata.

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnym, przestronnym salonie rowerowym z produktami premium

-  zatrudnienie na pełny etat,

- pensję stałą wraz z premią obrotową, oraz premią uznaniową

- elastyczne godziny pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- zniżki na nasze produkty,

- szkolenia, wyjazdy testowe,

Miejsce pracy:

Salon flagowy TREK Kraków , ul. Josepha Conrada 37 lub ul. Zakopiańska 62 (budynek CINEMA-CITY)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na nasz adres mailowy.

Spodobała Ci się oferta ? Masz pytania, zadzwoń do nas 50*******11

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej odwiedź nas na Facebooku: www.facebook.com/DoboszSPORT

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 909951799