2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Piotrków Trybunalski
Dodane 22 kwietnia 2024

Doradca klienta - umowa o pracę- podstawa + wysoka prowizja, samochód

Wynagrodzenie

4 242 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Co możemy Tobie zagwarantować:

Jako jedyni na rynku OZE dajemy wszystkie narzędzia pracy od początku współpracy: samochód, telefon, laptop, szkolenia, wsparcie menedżerskie.

Siedziba firmy w Piotrkowie Trybunalskim ( od 2011 roku) - Otwarta Energia

Dlaczego Warto:

  • branża z ciągłymi wzrostami sprzedaży

  • umowa o pracę ( pierwszy miesiąc umowa zlecenie- poznajmy się)

  • podstawa + wysoki system prowizyjny, % od sprzedaży

  • leady

  • możliwość współpracy B2B- dla zainteresowanych

  • premia - ,,wczasy pod gruszą"

  • premia - ,,noworoczna"

  • konkursy z nagrodami dla najlepszych doradców

  • pełen pakiet szkoleń - przeszkolimy i wdrożymy

A kogo szukamy:

TERENOWEGO DORADCĘ KLIENTA - województwo łódzkie

 Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów firmy na podległym terenie -docieplenia budynków- termomodernizacja, fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii

  • pozyskiwanie nowych Klientów

  • pozyskiwanie klienta w terenie

  • kompleksowa obsługa swoich Klientów

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Aplikuj, jeśli:

  • chcesz sprzedawać produkty innowacyjne i cieszące się ogromnym zainteresowaniem

  • posiadasz doświadczenie w branży OZE (minimum 6 miesięcy)

  • posiadasz wysokie umiejętności sprzedażowe

  • masz cele i marzenia i chcesz zarabiać minimum 5 najniższych krajowych- to praca właśnie dla Ciebie

Zainteresowane i zdecydowane osoby proszone są o wysyłanie CV.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 889823630