2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gliwice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Brzezinka
PeoplePro
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta- umowa zlecenie

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Doradcy Klienta. Dołącz do nas i zostań Expertem !

Zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy

  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Wymagania

  • Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą się dla nas chęci i zaangażowanie!

Oferujemy

  • umowę zlecenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 912736215