2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wysoka
Piotr
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca klienta (usługi prawne)

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Porównywarka CHF to jedyne miejsce, gdzie klient znajdziesz porównanie ofert najlepszych kancelarii frankowych oraz otrzyma fachowe wsparcie w podjęciu decyzji o jej wyborze.

Obowiązki:

  • Telefonowanie do klientów, aby poinformować ich o produktach, usługach firmy.

  • Odbieranie telefonów od klientów i udzielanie dokładnych, satysfakcjonujących odpowiedzi na ich pytania i wątpliwości.

  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji on-line w bazie klientów.

  • Współpraca z innymi pracownikami infolinii w celu poprawy obsługi klienta.

Wymagania:

  • Umiejętności z zakresu komunikacji, zarówno pisemnej, jak i werbalnej.

  • Umiejętność obsługi systemów telefonicznych.

  • Doskonała umiejętność aktywnego słuchania.

  • Zorientowanie na cele i zdrową konkurencję.

  • Bardzo dobre zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne.

  • Zdolność do adaptacji i elastyczność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Dzięki jakości i rzetelności mamy satysfakcję i adekwatną wypłatę z pracy.

  • Proponujemy Partnerskie podejście i niesamowity klimat w pracy.

  • Dzięki profesjonalnym szkoleniom nawet Osoby bez doświadczenia szybko się odnajdą w pracy

  • Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki.

  • System w którym czujemy naszą pracę w portfelu

  • Ubezpieczenie medyczne

Lokalizacja

Wysoka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wysoka
ID: 813509318