2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Odolanów
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca klienta w SANTANDER Bank

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Odolanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Placówka Santander Bank Polska S. A. Partner poszukuje kandydata, z którym podpisze umowę o pracę na stanowisku doradca klienta w Odolanowie.

Zakres obowiązków:

- realizacja celów sprzedażowych zgodnie ze standardami Banku,

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami, - kształtowanie wysokiej jakości sprzedaży i obsługi klientów,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku,

- odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących w Placówce Partnerskiej przepisów i regulacji prawnych.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy,

- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjny system motywacyjny,

- szkolenia podnoszące kwalifikacje,

- pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Odolanów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Odolanów
ID: 707096436