2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Outworking
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Contact Center PGE Obrót S.A.

Wynagrodzenie

30 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (nr certyfikatu 8102).

Aktualnie poszukujemy dla  naszego  klienta z branży energetycznej osób na stanowisko:

Doradca Klienta w Contact Center

Praca wykonywana na rzecz i pod kierownictwem PGE Obrót SA

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa Klientów (tylko rozmowy przychodzące)

  • udzielanie informacji odnośnie umów, płatności, dostępnych produktów Klienta dla gospodarstw domowych

  • przyjmowanie zgłoszeń Klientów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,

  • dobra dykcja oraz umiejętność aktywnego słuchania

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • przynajmniej dobra obsługa komputera w szczególności obsługi poczty elektronicznej, programów Word i Excel

  • pozytywne nastawienie i chęci do zdobywania nowego doświadczenia

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • szybki start w pracę - zapewniamy szkolenie które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy oraz stałą pomoc

  • umowę o pracę

  • stawkę od 30 pln/h

  • pracę od poniedziałku do piątku (w systemie jednozmianowym)

  • otwarte drzwi do rozwoju kariery

  • młody, zgrany zespół i wsparcie przełożonych

Zapraszamy do rekrutacji czekamy właśnie na Ciebie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 820722705