2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Nowy Targ
Dodane 06 maja 2024

Doradca klienta w dziale : Finanse/Ubezpieczenia

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Autoryzowany dealer Fiat/Jeep poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko

doradca klienta w dziale : Finanse/Ubezpieczenia

 Twój zakres obowiązków

·         Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów finansowych (leasing, pożyczka, kredyt, ubezpieczenia)

·         Współpraca z partnerami finansowymi (banki oraz instytucje finansowe)

·         Telefoniczna lub bezpośrednia obsługa klienta wnioskującego o finansowanie

·         Poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla klienta

·         Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla klienta

·         Monitorowanie i koordynowanie procesu finansowania

·         Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w obsłudze klienta,

·         Umiejętność budowania relacji z klientem,

·         Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

·         Atutem będzie znajomość rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i doświadczenie

Co oferujemy

·         - Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin, umowę o pracę

·         - Atrakcyjny system premiowania.

·         - Pracę w zgranym zespole, firma z długoletnią tradycją

·         - Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia

C.V. proszę kierować na sekretariat(małpa)autoservisboron.pl bądź tu na OLX

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 916495707