2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Tomaszów Lubelski
Dodane 03 maja 2024

Doradca Klienta w Oddziale Banku Millennium

Wynagrodzenie

4 300 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych działających na licencji Banku Millennium.

OFERUJEMY:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o prace w placówce partnerskiej Banku

Millennium - (pn.- pt./8.30-16.30).

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym i prowizyjnym na które masz realny wpływ już od pierwszego miesiąca pracy.

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia wdrożeniowe, podnoszące kwalifikacje

zawodowe.

• prace w przyjaznym zespole, realną możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami

obowiązującymi w banku

• obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych

raportów kasowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług

telekomunikacyjnych

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

  • CV zawierające zdjęcie oraz krótkiego listu motywacyjnego z uzasadnieniem powodu aplikowania do naszego Banku

  • zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego...”.

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 809276335