2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warmińsko-mazurskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Olsztyn
Bank Ochrony Środowiska SA
Dodane 23 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Oddziale Operacyjnym BOŚ Bank Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji z Klientami Banku,

  • sprzedaż produktów bankowych poprzez rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów,

  • efektywne realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych,

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodna ze standardami jakości BOŚ Banku,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług, w szczególności w zakresie sprzedaży produktów finansowych,

  • komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole,

  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność,

  • zaangażowanie, kreatywność i energia w działaniu,

  • ukończony kurs kasjera walutowo-złotowego lub gotowość do jego ukończenia we własnym zakresie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w bankowości lub finansach oraz znajomość produktów bankowych,

  • umiejętność stosowania technik negocjacji.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • program rekomendacji pracowników,

  • inicjatywy dobroczynne,

  • projekty wolontariackie/ekologiczne,

  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,

  • upominki świąteczne,

  • świadczenia świąteczne,

  • sekcje sportowe,

  • program kafeteryjny,

  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,

  • programy wellbeingowy,

  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,

  • system premiowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 908876761