2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca klienta w placówce banku

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Doradca klienta

Opis stanowiska

Placówka Santander Partner w Grodzisku Mazowieckim poszukuje specjalisty do obsługi klienta; komunikatywnej, sympatycznej, odpowiedzialnej i rzetelnej, która lubi osiągać wyznaczane cele oraz ma łatwość przyswajania wiedzy.

Oferujemy miejsce pracy, w którym możesz:

  • wspierać klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych

  • budować długotrwałe relacje z klientami Banku i pozyskiwać nowych

  • zapewnić profesjonalną obsługę klienta

  • realizować indywidualne i zespołowe zadania sprzedażowe

  • obsługiwać transakcje gotówkowe i bezgotówkowe

Dołącz do nas, jeżeli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych

  • cechuje Cię przedsiębiorczość i aktywność oraz budowania relacji z klientami

  • jesteś otwarty/a na zmiany i konsekwentny/a w działaniu i chcesz się rozwijać

  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca zespołowa

  • posiadasz dyplom zdanej matury

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym i nieograniczoną premią prowizyjną

  • wewnętrzne programy rozwojowe i szkolenia umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • długofalową współpracę

  • przyjazną atmosferę

Jeśli masz motywację do działania, jesteś osobą otwartą na wyzwania i lubisz ludzi, ta praca jest dla Ciebie!

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 697953125