2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Myszków
Dodane 10 kwietnia 2024

Doradca Klienta w placówce partnerskiej Banku Millennium w Myszkowie

Wynagrodzenie

4 400 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Doradca Klienta

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku,

  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży,

  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem),

  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług,

  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami,

  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym,

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym,

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 712303513