2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podlaskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Augustów
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca Klienta w Placówce Partnerskiej Banku Pekao S.A.

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Placówka Partnerska Pekao S.A. poszukuje ambitnych osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku: DORADCA KLIENTA

Twój zakres obowiązków

·         Profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, obsługa klientów

·         Aktywna sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych

·         Obsługa procesów kasowych w oddziale

·         Kontakt i dopasowanie najlepszych rozwiązań finansowych dla klientów

·         Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami

·         Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku i poszukiwanie rozwiązań usprawniających doświadczenia naszych klientów

·         Samodzielna realizację założonych celów sprzedażowych po etapie wdrożenia, przy zachowaniu standardów jakości

Oferujemy

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         premie miesięczne oraz uznaniowe

·         praca na wyniki zespołowe

·         opiekę bezpośredniego managera sprzedaży i trenera oddziałowego

·         wolne weekendy

·         kompleksowy system szkoleń z trenerem wewnętrznym

·         szacunek, zrozumienie, ambitne środowisko i zgrany zespół

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w obsłudze klientów

·         Wykształcenie średnie lub wyższe

·         Profesjonalne podejście do klienta

·         Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

·         Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych z klientami

·         Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office

·         Komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do ludzi

·         Dobra organizacja pracy

·         Praca zespołowa oraz nastawienie pro-team

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 30.04.2024r. wraz z dołączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 912044769