2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Głogów
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca klienta w punkcie sprzedaży Plus/Polsat-Box w Głogowie

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

    Nasze wymagania:

  • Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

  • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

    To oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego

    • Szkolenia i przygotowanie do stanowiska pracy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

    • Dodatkowe wynagrodzenie w ramch konkursów

    • Jeśli lubisz pracę z klientem i interesuje Cię branża telekomunikacyjna,

      aplikuj na to stanowisko , nasz zespół wdroży Cię we wszystkie procesy sprzedaży i obsługi klienta

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, wyślij wiadomość zawierającą: CV z aktualnym zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883) prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 826557731