2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bochnia
Dodane 16 kwietnia 2024

Doradca klienta w salonie Dr Materac

Lokalizacja

Bochnia

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dr Materac to sieć salonów oferujących naszym klientom nowy wymiar spania - znacząco podnosząc komfort życia. Naszą misją jest edukacja i fachowe doradztwo dla Klienta, które pozwala dobrać oferowane produkty idealnie pod Klienta. Do naszego zespołu potrzebujemy doradcy klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta według naszego standardu - doradzamy naszym Klientom na najwyższym poziomie

  • Dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktów

  • Koordynowanie zamówień i dostaw

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera

  • Obsługa programu Optima mile widziana

  • Dyspozycyjność, komunikatywność

  • Chęć do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji

  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych - wyszkolimy i pokażemy

  • Możliwość rozwoju

  • Realne i motywujące systemy premiowe

  • Praca na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia ilości godzin pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 912185506